Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Drużynowe biegi przełajowe

25 września w Bytoni odbyły się Gminne Zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych. Wszystkie biegi odbyły się w Centrum Sportu i Rekreacji. Nasi uczniowie odnieśli bardzo duży sukces ! W kwalifikacji indywidualnej   na podium stanęli: Julia Urbanowicz   (I miejsce) , Natalia Plombon (I miejsce), Amelia Dembicka (I miejsce), Alicja Dembicka(II miejsce), Nikola Kuligowska(II miejsce), Nikola Szarmach (III miejsce) Wiktor Piechowiak (III miejsce) , Gabriel Chyliński(III miejsce) . Bardzo dużym sukcesem okazał się bieg drużyny dziewcząt młodszych. Dziewczęta w zajęły I MIEJSCE! Chłopcy w grupie młodszej również drużynowo zajęli I miejsce (Patryk Kurszewski, Antoni Wildman, Franciszek Damaszk, ,Gabriel Chyliński i Joszko Machnikowski).

Zakończeniem tegorocznej imprezy biegowej było ognisko z kiełbaskami i gorący sok malinowy.

Finał powiatowy biegów odbędzie się 4 października w Skórczu. Naszą szkołę będzie reprezentować aż 14 biegaczy. Prosimy wszystkich o trzymanie kciuków!

Wszystkim życzymy udanego sezonu sportowego oraz dużych sukcesów naszej szkoły.

Katarzyna Stencel