Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla/templates/dd_university_104/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Żywa lekcja historii

11.11.2018 r. obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej szkoły Pana Michała Rychlickiego, który zaprezentował naszym uczniom niezwykle interesującą „żywą lekcję historii” na temat drogi, jaką Polska musiała przejść, aby odzyskać niepodległość. Dzieci poznały trzech Polaków, którzy przyczynili się do odzyskania wolności- Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego oraz Ignacego Paderewskiego. Aby tradycji stało się zadość, uczniowie wcielili się w role wielkich Polaków, żołnierzy, którzy walczyli o naszą wolność. Z niecierpliwością czekamy na kolejną lekcję.

Malwina Pałubicka